Wie is wie?

 

BASISSCHOOL (kleuterhuis en klassen 1 tot 6)

Hieronder vinden jullie de namen van de leerkrachten, per klas.

Peuterklas

Ruth Weertman

Josee Schuurmans (kinderverzorgster)

 

Kleuterklas

Ann Bruyneel, Josefien Van Hauwaert, Trees Sierens (buitenklas)

Sofie Laloo (ondersteuning in buitenklas, in vervanging van Kristel Colman), Alexandra Petit-Jean (vrijwilligster) en twee lieve ouders

 

Klas 1

Els Smets

Kristel Colman (bakken, sport en spel, vervangen door tijdens het 1e trimester), Mia Wackenier (handwerk)

 

Klas 2

Lore Van Sevenant

Kristel Colman (vervangen door Lies Vande Vyvere tijdens het 1e trimester), Mia Wackenier (handwerk)

 

Klas 3

Leen Sierens

Mia Wackenier (handwerk)

 

Klas 4

Kathleen Vanaelbrouck

Mia Wackenier (handwerk), Mathieu Dupon/Hans Boury sport en spel

 

Klas 5

Saskia Vierstraete

Hans Boury (sport), Mia Wackenier (handwerk)

 

Klas 6

Sophie Weyts

An Willems, Saskia Vierstraete (Frans), Hans Boury (sport), Mia Wackenier (handwerk)

 

Opvang

Sabine Verstraete, Josee Schuurmans, Regine Mores

 

 

Zorg

Siska Dumoulin, Bett Goethals

 

 

 

 

 

MIDDENBOUW (klassen 5 tot 8)

Hieronder vinden jullie de namen van de leerkrachten, per klas.

 

Klas 5

Saskia Vierstraete

Hans Boury (sport), Mia Wackenier (handwerk)

 

Klas 6

Sophie Weyts

An Willems, Saskia Vierstraete (Frans), Hans Boury (sport), Mia Wackenier (handwerk)

 

 

 

Klas 7

Roeland Huys

 

Titularis, humane vakken, toneel, houtbewerking, tuinbouw

Roeland Huys

Wetenschappen, L.O.

Hans Boury

Vakuur Nederlands, Engels

Rosan Naessens (ziekteverlof tot 16 oktober, vervanging door Jorinde Berben, Master in de Germaanse filologie)

Muziek

Pieter Elias (Muziektherapeut, in vervanging van David Anne)

Wiskunde

Kim De Brabander (Bachelor Wiskunde, tot 9 mei in vervanging van Krisje Jacobs)

P.O., CB

Fien van der Haegen

Handwerk

Mia Wackenier

Frans

Madicken Boone

Zorgcoördinator

Frauke Debacker

 

 

Klas 8

Hans Boury

 

Titularis, wetenschappen, L.O., toneel, houtbewerking, tuinbouw

Hans Boury

Humane vakken

Roeland Huys

Vakuur Nederlands, Engels

Rosan Naessens (afwezig tot 16 oktober vervanging door Jorinde Berben, Master in de Germaanse filologie)

Muziek

Pieter Elias (Muziektherapeut, in vervanging van David Anne)

P.O., CB

Fien van der Haegen

Handwerk

Mia Wackenier

Wiskunde

Kim De Brabander (Bachelor Wiskunde, tot 9 mei in vervanging van Krisje Jacobs)

Frans

Madicken Boone

Zorgcoördinator

Frauke Debacker

 

 

 

BOVENBOUW (klassen 9 tot 12)

Hieronder vinden jullie de namen van de leerkrachten, per klas.

 

2e graad

Titularis 9

Madicken Boone

 

Titularis 10

Tina Laureyns

 

P.O., koperslaan, esthetica, CB

Tina Laureyns

Nederlands

Frauke Debacker

Engels

Rosan Naessens (afwezig tot 16 oktober vervanging door Jorinde Berben, Master in de Germaanse filologie)

Frans

Madicken Boone

Muziek

Pieter Elias (Muziektherapeut, in vervanging van David Anne)

Wiskunde

Kim De Brabander (Bachelor Wiskunde, tot 9 mei in vervanging van Krisje Jacobs)

Chemie, fysica

Brigitte Becu (Master in de Bio-ingenieurswetenschappen, oud-leerkracht van onze school)

Biologie, mandenvlechten

Lut De Jaeger

Geschiedenis, aardrijkskunde

Giovanna Cassaro

Schrijnwerkerij

Roeland Huys

L.O.

Hans Boury

Zorgcoördinator

Frauke Debacker

 

 

3e graad

Titularis 11

Frauke Debacker, Krisje Jacobs

 

Titularis 12

Giovanna Cassaro

 

Frans

Madicken Boone

 

P.O., hout-en steensculptuur, CB

Tina Laureyns

Nederlands, Engels, zorgcoördinator

Frauke Debacker

Muziek

Pieter Elias (Muziektherapeut, in vervanging van David Anne)

Chemie, fysica, wiskunde

Brigitte Becu (Master in de Bio-ingenieurswetenschappen, oud-leerkracht van onze school)

Biologie, kartonnage/boekbinden

Lut De Jaeger

Geschiedenis, aardrijkskunde, esthetica

Giovanna Cassaro

Schrijnwerkerij

Roeland Huys

L.O.

Hans Boury

 

 

Login